Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ARASHI ROMANIA
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Gramatica
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata EmptyTue Dec 23, 2014 4:05 am by Yumi

» Shounen Club Premium [2009.03.29]
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata EmptyThu Mar 06, 2014 4:00 am by lilichan

» Arashic Forum
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata EmptyMon Feb 25, 2013 6:15 am by hika86

» Nelămuriri
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata EmptyTue Sep 11, 2012 4:52 am by Yumi

» Aniversarea forumului
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata EmptySun Aug 19, 2012 3:34 am by matsumoto

» Cereri de afiliere
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata EmptySun Aug 19, 2012 3:14 am by matsumoto

» Cereri forumuri
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata EmptySun Aug 19, 2012 3:12 am by matsumoto

» Schimbari de nick
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata EmptySun Aug 19, 2012 3:10 am by matsumoto

» Sugestii
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata EmptySun Aug 19, 2012 3:09 am by matsumoto

Top posters
matsumoto
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_lcapPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Voting_barPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_rcap 
Ohmiya SK
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_lcapPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Voting_barPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_rcap 
Mao Inoue
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_lcapPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Voting_barPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_rcap 
KeykoYume
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_lcapPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Voting_barPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_rcap 
Olimp_Tenshi
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_lcapPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Voting_barPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_rcap 
Moony
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_lcapPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Voting_barPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_rcap 
Saito Ryu
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_lcapPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Voting_barPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_rcap 
TeeChan
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_lcapPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Voting_barPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_rcap 
AbbeyXS
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_lcapPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Voting_barPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_rcap 
Stormy_Yume
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_lcapPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Voting_barPopularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Vote_rcap 

 

 Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata

Go down 
2 posters
AuthorMessage
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Empty
PostSubject: Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata   Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata EmptyMon Nov 01, 2010 1:33 am

Arashi nou album ", a BOKU nu miteiru fukei",a fost in topul vanzariilor inca de la lansarea lui de pe 4 august.

Vânzările totale pentru album este de aprozimativ 623 de mii de exemplare in 4 zile.A depăşit deja albumulul lui Namie Amuro "TRECUT <VIITOR", care a vândut 571000.

Deşi vânzările totale din cele patru zile nu a putut ajunge la recordul de vânzări de la cel mai bun album al lor, "All the best 1999-2009 "(lansat în 2009), care se vinde si in prezent foarte bine.

Să vedem cât de departe pot ajunge cu acest album!

Source: jnews 1 + Oricon style
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata Empty
PostSubject: Re: Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata   Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata EmptyThu Dec 23, 2010 7:57 pm

hey poi sa stii ca e foarte greu sa compar toate cele mai bune melodii a lor puse in 2 cd uri cu ultimul album scos.adica e super si booku no.... dar avand in veder ca All the Best are toate singlelurile tari XD
Back to top Go down
 
Popularitatea trupei Arashi nu se opreste niciodata
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Aragaki Yui intalneste membri trupei Arashi si isi alege favoritul
» Arashi dukes it out with foreign talents on “VS Arashi”
» Arashi and Kanjani8 make a date on “Himitsu no Arashi-chan”
» Arashi appears on Music Lovers for “Arashi Premium”
» Niciodata nu m-am indragostit la prima vedere asa ca as vrea sa experimentez acest lucru

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Di Li Li :: News-
Jump to: