Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ARASHI ROMANIA
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Gramatica
Arashi in MC STATION radio  EmptyTue Dec 23, 2014 4:05 am by Yumi

» Shounen Club Premium [2009.03.29]
Arashi in MC STATION radio  EmptyThu Mar 06, 2014 4:00 am by lilichan

» Arashic Forum
Arashi in MC STATION radio  EmptyMon Feb 25, 2013 6:15 am by hika86

» Nelămuriri
Arashi in MC STATION radio  EmptyTue Sep 11, 2012 4:52 am by Yumi

» Aniversarea forumului
Arashi in MC STATION radio  EmptySun Aug 19, 2012 3:34 am by matsumoto

» Cereri de afiliere
Arashi in MC STATION radio  EmptySun Aug 19, 2012 3:14 am by matsumoto

» Cereri forumuri
Arashi in MC STATION radio  EmptySun Aug 19, 2012 3:12 am by matsumoto

» Schimbari de nick
Arashi in MC STATION radio  EmptySun Aug 19, 2012 3:10 am by matsumoto

» Sugestii
Arashi in MC STATION radio  EmptySun Aug 19, 2012 3:09 am by matsumoto

Top posters
matsumoto
Arashi in MC STATION radio  Vote_lcapArashi in MC STATION radio  Voting_barArashi in MC STATION radio  Vote_rcap 
Ohmiya SK
Arashi in MC STATION radio  Vote_lcapArashi in MC STATION radio  Voting_barArashi in MC STATION radio  Vote_rcap 
Mao Inoue
Arashi in MC STATION radio  Vote_lcapArashi in MC STATION radio  Voting_barArashi in MC STATION radio  Vote_rcap 
KeykoYume
Arashi in MC STATION radio  Vote_lcapArashi in MC STATION radio  Voting_barArashi in MC STATION radio  Vote_rcap 
Olimp_Tenshi
Arashi in MC STATION radio  Vote_lcapArashi in MC STATION radio  Voting_barArashi in MC STATION radio  Vote_rcap 
Moony
Arashi in MC STATION radio  Vote_lcapArashi in MC STATION radio  Voting_barArashi in MC STATION radio  Vote_rcap 
Saito Ryu
Arashi in MC STATION radio  Vote_lcapArashi in MC STATION radio  Voting_barArashi in MC STATION radio  Vote_rcap 
TeeChan
Arashi in MC STATION radio  Vote_lcapArashi in MC STATION radio  Voting_barArashi in MC STATION radio  Vote_rcap 
AbbeyXS
Arashi in MC STATION radio  Vote_lcapArashi in MC STATION radio  Voting_barArashi in MC STATION radio  Vote_rcap 
Stormy_Yume
Arashi in MC STATION radio  Vote_lcapArashi in MC STATION radio  Voting_barArashi in MC STATION radio  Vote_rcap 

 

 Arashi in MC STATION radio

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySat Sep 18, 2010 2:49 am

Cu ajutorul celor de acolo avem si noi un program special : Very Happy cheers

Vineri:
17:00/20:00 - Japanese Love&Japanese Wave [DJ Mousy]
20:00/21:30 - What's New MC? [DJAya]
21:00/23:00 - Arashi Special [Org. de Arashi Romania]

Asa ca minna vineri la ora noua sa fiti online si sa ascultati MC STATION ...veti auzi cele mai noi melodii si cele mai bune de la primul pana la ultimul album ... in program vor fi aproximativ 40 de melodii.Sper sa va placa programul. Arashi in MC STATION radio  941215

Daca cumva nu stiti unde sa gasiti MC SATSIOn va las link-ul aici ^^ : Arashi in MC STATION radio  2259

http://mcstation4dbsk.listen2myradio.com/


Last edited by matsumoto on Thu Oct 07, 2010 2:40 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySat Sep 18, 2010 9:58 pm

da pai sa stii ca nu stiam ^^ merci Smile probabil de cele mai multe ori voi asculta XD
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 19, 2010 5:46 am

pai nu stia nimeni adica doar eu si cei de acolo :]] .... pai vinerea viitoare de la 9 nu ma despart de scaunul de la birou Laughing pana la 11
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 19, 2010 5:40 pm

pe ce frecventa? XD
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 19, 2010 7:29 pm

lol =]]] era pus pe japoneza si am inceput sa scriu si ma uit numai semne lol =]]

pai am lasat un link acolo poti sa asculti . ^^
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptyMon Sep 20, 2010 1:58 am

e da numa pe net se poate? la radio nu?
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptyMon Sep 20, 2010 1:59 am

pai nu din cate stiu >.<
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptyTue Sep 21, 2010 12:50 am

ehhh >.< okay okay ma multumesc si cu asta ... yoy is happy am facut 90 de intrebari bune din 96 XD XD
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptyTue Sep 21, 2010 1:11 am

ooo bravo ... si si mie imi pare rau daca vrei mai multe o intreb pe dianahi si vad ce rezolv dar nu cred ca merge descarcat
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptyTue Sep 21, 2010 1:12 am

eh e okay e okay nu-ti fa probleme si apropo nu gasesc ala cu talk talk =]]
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptyTue Sep 21, 2010 1:36 am

la arashi jos de tot ...
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptyTue Sep 21, 2010 3:07 am

aha mitsuketa ^^
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptyWed Sep 22, 2010 12:09 am

yokatta ^^
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 9:29 pm

oai ce fain o fo vineri XD okay inafara de niste melodii care nu le-am stiut Arashi in MC STATION radio  444843 oricum sper sa continue si felicitari Very Happy
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 9:33 pm

ooo da si mie mi-a placut deci era 9 si 10 minute si era tot koreana . si eu faceam cu nervii si cand a incepu deodata A,RA.SHI am zis ca ma bufneste plansul =| deci aveam niste emotii de parca era ceva important ... adica a fost dar nici chiar asa ... si apropo mi-a venit o idee X))) cam idioata dar ma rog .Sa lansam si noi un radio .Ma gandeam doar la perioada de vara si vacante ... nah nu stiu daca e ok mi-a trecut acum prin minte
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 9:36 pm

okay sa-ti dau un sfat XD nu mai gandi =]]] okay glumeam ..apropo de gandire ia aici un av sa te ajute XD Arashi in MC STATION radio  21kxras mi s-a parut hilaraaa =]] pai nu stiu adica inca nu-ti pot spune nic am o gramada de teme si momentan lucrez pe domeniul arta XD si lectura apoi mai vedem ce facem la vara XD poate nici nu voi fi in romania Arashi in MC STATION radio  8538 sper nu totusi =]]
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 9:51 pm

cum adica sa nu fi in Romania Shocked Arashi in MC STATION radio  502754

SI gambatte la teme !
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 9:56 pm

pai e probabil sa-mi faca matusamea chemare in America....sper nu totusi fiindca vreau sa merg in tabara din nou cu bise XD si mercii >.< la fel in caz ca nu le-ai terminat Smile
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 9:59 pm

eu le-am terimnat .. .adica am avut numai de invatat la psiho ... si e foarte naspa ... mi se invarte limba in gura ca morile de vant cum zice colega mea =]]]]
Bah te bat daca pleci in America =| ai inteles Laughing ?
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 10:06 pm

LOL psiho Neutral nu facem asa ceva... >.< am dinvatat la geografia angliei si de facut tema la romana XD care parca iara vad ca imi va lua o ora jumate....cu eseurile ei ... si nustiu =]] dar uitate la parteea buna daca merg iti aduc si tie ceva XD
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 10:18 pm

da da @.@ deja ma vad cu wink up in mana =]]] si dute ce idee mi-a venit sa modific o poza cu Jun in ps >:] daca imi iasa sunt un geniu :3333 dar intai imi trebe o poza ok cu mine =]]]] Livejorunalul lui Asuka m-a insiprat fiindca si Oguri Shun mda Laughing nu prea au o legatura dar ma rog =]]]
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 10:20 pm

cinee o zis ca iti trimit Wink up? =]] lolz.. ce repede interpretezi..ma gandeam ca te multumesti si cu o frunza da nah..criza asta=]] iara MatsuJun ayooo >.<
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 10:22 pm

bine bine scuze ca am poment de el Arashi in MC STATION radio  736189
si in legatura cu wink up...glumeam =]]] vroiam sa vad ce spui xD .
Bah ce frunza vrei sa imi aduci ? Arashi in MC STATION radio  288254
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 10:24 pm

XD asta am spus dar presupun ca te asteptai din partea mea nuh? =]] bine ca nu am zis os :> ceva frunza :> conteaza? imagineaza-ti ca o calcat matsujun pe ea si sigur o vei pretuii tot restu vietii =]]
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  EmptySun Sep 26, 2010 10:29 pm

deci =| stai putin acum poate dau dovada de romanism dar asta e ... sunt eu nebuna dupa jun dar nici chiar asa...adica pot sa vad si scobitoarea pe care a folost-o acum 5 minute ... nu o sa ma tavalesc pe jos pentru ea.Chestia asta a semanat ca o mita cumva cum fac oamneii cu cainii . Adica ii arata un os si ii zice ca e din nu stiu ce carne de soi regal
deci scuze dar chestia cu frunza nu mi-a cam placut,nu ma astept si nu imi trebuie nici un wink up,ma multumesc cu acele pagini din Popolo la o adica ...
Nu te supara nu stiu ce m-a apucat dar am simtit nevoie sa spun ce a msimtit cand am vazut ce ai scris .
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Sponsored content





Arashi in MC STATION radio  Empty
PostSubject: Re: Arashi in MC STATION radio    Arashi in MC STATION radio  Empty

Back to top Go down
 
Arashi in MC STATION radio
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Arashi's special medley 01.04.2011+Arashi Talk at Music Station
» Arashi in music station
» 2000.07.14 Music Station ARASHI(台風ジェネレーション)(Live)
» Arashi and Kanjani8 make a date on “Himitsu no Arashi-chan”
» Arashi appears on Music Lovers for “Arashi Premium”

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: FRIENDSHIP :: R no 嵐 Projects-
Jump to: