Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ARASHI ROMANIA
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Gramatica
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  EmptyTue Dec 23, 2014 4:05 am by Yumi

» Shounen Club Premium [2009.03.29]
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  EmptyThu Mar 06, 2014 4:00 am by lilichan

» Arashic Forum
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  EmptyMon Feb 25, 2013 6:15 am by hika86

» Nelămuriri
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  EmptyTue Sep 11, 2012 4:52 am by Yumi

» Aniversarea forumului
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  EmptySun Aug 19, 2012 3:34 am by matsumoto

» Cereri de afiliere
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  EmptySun Aug 19, 2012 3:14 am by matsumoto

» Cereri forumuri
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  EmptySun Aug 19, 2012 3:12 am by matsumoto

» Schimbari de nick
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  EmptySun Aug 19, 2012 3:10 am by matsumoto

» Sugestii
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  EmptySun Aug 19, 2012 3:09 am by matsumoto

Top posters
matsumoto
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_lcapPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Voting_barPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_rcap 
Ohmiya SK
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_lcapPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Voting_barPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_rcap 
Mao Inoue
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_lcapPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Voting_barPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_rcap 
KeykoYume
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_lcapPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Voting_barPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_rcap 
Olimp_Tenshi
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_lcapPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Voting_barPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_rcap 
Moony
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_lcapPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Voting_barPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_rcap 
Saito Ryu
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_lcapPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Voting_barPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_rcap 
TeeChan
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_lcapPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Voting_barPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_rcap 
AbbeyXS
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_lcapPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Voting_barPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_rcap 
Stormy_Yume
Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_lcapPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Voting_barPetrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Vote_rcap 

 

 Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto

Go down 
4 posters
AuthorMessage
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  Empty
PostSubject: Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto    Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  EmptyThu Sep 09, 2010 7:49 pm

Petrecerea surpriza de ziua lui Jun matsumoto


Membrul popularei trupe Arashi ,Matsumoto Jun a implinit 27 de ani pe 30 august anul 2010,membrii trupei Arashi au pregatit o petrecere surpriza foarte mare pentru el,unde MatsuJun a fost a fost atat de impresionat ca i-au dat lacrimile.

Cu propunerea facuta de catre liderul lor Satoshi Ohno,la sfarsitul saptamanii membrii trupei au inchiriat un restaurant italian in Azabu pentru a celebra ziua de nastere a lui Matsu Jun.Chiar daca ziua de nastere era pe 30 august a fost imposibil ca ei sa sarbatoreasca in aceea zi asa ca au decis sa grabeasca petrecerea putin.Personalul de la Himitsu no Arashi-chan si Arashi ni Shyagare au participat la pregatirea petrecerii surpriza pentru Matsu Jun.Pentru surpriza cea mare pentru Matsu Jun toata lumea a trebuit sa minta si sa ii spuna ca restaurantul a fost inchiriat pentru a filma himitsu no Arashi-chan.in conditii normale peronalul nu ajuta la pregatirea petrecerilor pentru artisti(deoarece nu mai apartine de ei),dar acesta a fost pentru binele celor de la Arashi.Arashi nu numai ca a devenit o fabrica de banii in putin timp dar a revolutionat si hipnotizat toata industria entertainmentului si a muzicii.
Petrecrea a inceput dupa amiaza,membrii trupei Arashi au muncit fiecare in parte pentru a ajuta la pregatirea acestei petreceri."Recent Matsu Jun a descoperit o noua preferinta culinara yakiniku (barbecue korean) si izvoarele cu apa termala.Membrii trupei au utilizat aceste informatii pentru a incepe "investigatia aprofundata".Satoshi Ohno si Ninomiya Kazunari au luat cupoane pentru izvoarele termale iar Sakurai Sho si Aiba Masaki au strans cupoane gratuite pentru 10 mese gratis cu yakiniku".
Ultimul lucru pe care cei 4 memebrii Arashi l-au facut pentru petercere a fost un videoclip filmat impreuna cu fotografii cu ei de la debutul lor până în prezent, fiecare a adaugat cate o povestire si muzica in videoclip. După vizionarea videoului Matsu Jun nu a mai rezistat si a cazut prada emotiilor,lacrimile au inceput sa ii cada pe fata si el a declarat ca este mandru si bucuros ca este un membru Arashi.Si daca s-ar mai naste odata tot impreuna cu ei ar vrea sa fie.
Din punctele lui de vedere prietenia si lucrul in echipa intre membrii trupei ii mentine uniti,De data aceasta pentru pregatirea petrecerii lui Matsu Jun s-a aratat inca o data legatura speciala care s-a creat intre acesti 5 baieti.Inafara de acel videoclip minunat cei 4 membrii i-au daruit lui Matsu Jun si multe cadouri pe care le-au pregatit cu multa grija pentru acest moment.

Se poata spune cu siguranta ca acesta este scretul de popularitate al trupei arashi.

Sursa: himitsu What a Face

Deci pale daca videoul ala apare pe net ceea ce e cam imosibil probabil o sa ne spargem si noi de plans ca Matsu Jun Razz ,lol am ramas O.O cand am citit asta ... wow deci el chiar a petrecut pe cinste in acea zi chiar ma gandeam cum a fost ziua lui ,pe unde o fi? cum o petrece ? ce simte ? ma rog oricum se pare ca iesit super chiar daca nu a fost chiar pe 30 Jun a avut cea mai cool petrecere de ziua lui,mi-as dori si eu una asa =.=".

Petrecere surpriza de ziua lui Jun matsumoto  41153_10