Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ARASHI ROMANIA
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Gramatica
Hiya, meet Lisa :) EmptyTue Dec 23, 2014 4:05 am by Yumi

» Shounen Club Premium [2009.03.29]
Hiya, meet Lisa :) EmptyThu Mar 06, 2014 4:00 am by lilichan

» Arashic Forum
Hiya, meet Lisa :) EmptyMon Feb 25, 2013 6:15 am by hika86

» Nelămuriri
Hiya, meet Lisa :) EmptyTue Sep 11, 2012 4:52 am by Yumi

» Aniversarea forumului
Hiya, meet Lisa :) EmptySun Aug 19, 2012 3:34 am by matsumoto

» Cereri de afiliere
Hiya, meet Lisa :) EmptySun Aug 19, 2012 3:14 am by matsumoto

» Cereri forumuri
Hiya, meet Lisa :) EmptySun Aug 19, 2012 3:12 am by matsumoto

» Schimbari de nick
Hiya, meet Lisa :) EmptySun Aug 19, 2012 3:10 am by matsumoto

» Sugestii
Hiya, meet Lisa :) EmptySun Aug 19, 2012 3:09 am by matsumoto

Top posters
matsumoto
Hiya, meet Lisa :) Vote_lcapHiya, meet Lisa :) Voting_barHiya, meet Lisa :) Vote_rcap 
Ohmiya SK
Hiya, meet Lisa :) Vote_lcapHiya, meet Lisa :) Voting_barHiya, meet Lisa :) Vote_rcap 
Mao Inoue
Hiya, meet Lisa :) Vote_lcapHiya, meet Lisa :) Voting_barHiya, meet Lisa :) Vote_rcap 
KeykoYume
Hiya, meet Lisa :) Vote_lcapHiya, meet Lisa :) Voting_barHiya, meet Lisa :) Vote_rcap 
Olimp_Tenshi
Hiya, meet Lisa :) Vote_lcapHiya, meet Lisa :) Voting_barHiya, meet Lisa :) Vote_rcap 
Moony
Hiya, meet Lisa :) Vote_lcapHiya, meet Lisa :) Voting_barHiya, meet Lisa :) Vote_rcap 
Saito Ryu
Hiya, meet Lisa :) Vote_lcapHiya, meet Lisa :) Voting_barHiya, meet Lisa :) Vote_rcap 
TeeChan
Hiya, meet Lisa :) Vote_lcapHiya, meet Lisa :) Voting_barHiya, meet Lisa :) Vote_rcap 
AbbeyXS
Hiya, meet Lisa :) Vote_lcapHiya, meet Lisa :) Voting_barHiya, meet Lisa :) Vote_rcap 
Stormy_Yume
Hiya, meet Lisa :) Vote_lcapHiya, meet Lisa :) Voting_barHiya, meet Lisa :) Vote_rcap 

 

 Hiya, meet Lisa :)

Go down 
+2
Ohmiya SK
SmarteeMe
6 posters
AuthorMessage
SmarteeMe

SmarteeMe


Posts : 3
Join date : 2010-08-31
Age : 29

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyTue Aug 31, 2010 4:23 am

Buna tuturor, am intrat si eu in cercul vostru de iubitori de muzica buna Wink .
Voi incepe prin a ma prezenta, ca asa se cuvine... Sunt Lisa, am 15 ani, o adolescenta tipica zic eu, in cautare de noi curiozitati muzicale si culturale, tocmai de aceea i felt in love with Japan sunny both, music and culture (not to mention the guys). Trebuie sa recunosc, pana sa descopar Jrock-ul, nu eram prea in febra cu muzica lor, dar aceasta nu a intarziat sa apara odata cu primele ore petrecute cu Andy la tabara de engleza, unde ne-am si cunoscut ^^, si ma bucur sa ma aflu postand, 2 ani mai tarziu, pe blog-ul ei. (Kanpai, sis!).

Oricum, mai am de invatat, asa ca sper sa ma primiti printre voi!


Back to top Go down
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyTue Aug 31, 2010 4:26 am

cee 2 ani tu..parca ne cunoastem de o eternitate Hiya, meet Lisa :) 2259 ce nu a mai spus ca este o perfectionista in calculatore si bloguri ^^ si ii place Gackto ne? sis. pai sunt sigura ca toti te vor accepta si sper sa te obisnuiesti repede cu Arashi si in curand sa te pot intreba care e preferatul tau XD

Back to top Go down
SmarteeMe

SmarteeMe


Posts : 3
Join date : 2010-08-31
Age : 29

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyTue Aug 31, 2010 4:32 am

Da, esti foarte convingatoare^^, chiar, ca am uitat sa precizez de Gackt...
Oricum domo arigato for the intro, sis Hiya, meet Lisa :) 281816 Cute as always!
Back to top Go down
KeykoYume

KeykoYume


Posts : 612
Join date : 2010-04-08
Age : 28
Location : ..::Magic Land::..

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyTue Aug 31, 2010 2:05 pm

Bine ai venit printre noi, SmarteeMe!
Sper sa te simti minunat aici! Happy posting and have fun!
Back to top Go down
http://www.animedream.3xforum.ro
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyTue Aug 31, 2010 3:19 pm

Wii avem inca un nou prieten printre noi ^___^ Hiya, meet Lisa :) 187730 SmarteeMe
Keyko a urat deja ce vroiam sa spun si eu asa ca mie imi ramane sa astept sa te obisnuiesti cu Arashi ( si sunt sigura ca iti vor placea,inafara de pop ei mai au melodii si rap/rock) asa ca sunt sigura ca o sa iti placa Hiya, meet Lisa :) 2259

Ne mai vedem pe aici.
Ja ne!

Hiya, meet Lisa :) 485932 and welcome again
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Olimp_Tenshi

Olimp_Tenshi


Posts : 410
Join date : 2010-08-29
Age : 31
Location : Cluj

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyTue Aug 31, 2010 3:50 pm

Hiya, meet Lisa :) 187730 here, SmarteeMe!

Even though I'm gonna repeat what others said... Happy posting si sper ca te vei simti bine aici Hiya, meet Lisa :) 841688
Back to top Go down
Mao Inoue
Admin
Mao Inoue


Posts : 1423
Join date : 2010-08-11
Location : ..::Sky Of Love::..

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyTue Aug 31, 2010 4:30 pm

SmarteeMe bun venit pe forum , sper sa iti placa si postare placuta . Hiya, meet Lisa :) 187730 Hiya, meet Lisa :) 112337
Back to top Go down
SmarteeMe

SmarteeMe


Posts : 3
Join date : 2010-08-31
Age : 29

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyWed Sep 01, 2010 2:51 am

Multumesc de primirea facuta, inca ma familiarizez cu trupa, asa ca voi posta mai mult pe masura ce aflu mai multe!
Hajimemashite everyone! Hiya, meet Lisa :) 994850
Back to top Go down
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyWed Sep 01, 2010 2:58 am

da da asta a fost bine spus. dar te familiarizezi nu? bounce stii ca daca vrei sa afli ceva ma poti intreba ne^^ deci familiarizeaza-te si da-i la postat =]]
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyMon Sep 06, 2010 9:31 am

Hey nu grabi fata ^^ lasa sa ii cunoasca ... fao tu familiara cu Ohmiya :> poate cine stie o sa ii placa ca si tie :]
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyMon Sep 06, 2010 5:40 pm

hm... numa ciudatii is cu Ohmiya =]] ciudati ca mine T_T
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyMon Sep 06, 2010 9:20 pm

nu is ciudati =| si mie imi plac clown
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyWed Sep 08, 2010 7:16 pm

oo majide? :-w eu de ce n-am stiut XD ce te bombardez cu ficuri e da apropo de ficuri daca iti place Ohmiya ce zici sa traduc cate ceva Ohmiya ficuri ne :> total off =]]
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) EmptyThu Sep 09, 2010 2:35 am

O.O de cand asteptam sa spui asta Laughing tradu tradu Twisted Evil fic fic fic =]]]]
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Sponsored content





Hiya, meet Lisa :) Empty
PostSubject: Re: Hiya, meet Lisa :)   Hiya, meet Lisa :) Empty

Back to top Go down
 
Hiya, meet Lisa :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» First fan meet <3
» Nice to meet you ...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: The Bubble :: Team :: Newbie central-
Jump to: