Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ARASHI ROMANIA
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Gramatica
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyTue Dec 23, 2014 4:05 am by Yumi

» Shounen Club Premium [2009.03.29]
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyThu Mar 06, 2014 4:00 am by lilichan

» Arashic Forum
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyMon Feb 25, 2013 6:15 am by hika86

» Nelămuriri
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyTue Sep 11, 2012 4:52 am by Yumi

» Aniversarea forumului
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptySun Aug 19, 2012 3:34 am by matsumoto

» Cereri de afiliere
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptySun Aug 19, 2012 3:14 am by matsumoto

» Cereri forumuri
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptySun Aug 19, 2012 3:12 am by matsumoto

» Schimbari de nick
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptySun Aug 19, 2012 3:10 am by matsumoto

» Sugestii
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptySun Aug 19, 2012 3:09 am by matsumoto

Top posters
matsumoto
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_lcapJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Voting_barJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_rcap 
Ohmiya SK
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_lcapJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Voting_barJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_rcap 
Mao Inoue
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_lcapJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Voting_barJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_rcap 
KeykoYume
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_lcapJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Voting_barJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_rcap 
Olimp_Tenshi
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_lcapJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Voting_barJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_rcap 
Moony
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_lcapJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Voting_barJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_rcap 
Saito Ryu
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_lcapJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Voting_barJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_rcap 
TeeChan
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_lcapJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Voting_barJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_rcap 
AbbeyXS
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_lcapJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Voting_barJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_rcap 
Stormy_Yume
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_lcapJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Voting_barJun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Vote_rcap 

 

 Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie

Go down 
3 posters
AuthorMessage
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyFri Aug 13, 2010 7:26 pm

o poza cu ei 2

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  38983_10

si aici puteti urmari discutia lui Jun cu traducatoarea si apoi intalnirea cu Angelina

https://www.facebook.com/video/video.php?v=421098262969&ref=mf
Eu ce pot sa spun e ... anno baka Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  233627 sa puna mana pe engleza

daca vrea cineva acel video sa ceara il am Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  953260
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Mao Inoue
Admin
Mao Inoue


Posts : 1423
Join date : 2010-08-11
Location : ..::Sky Of Love::..

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyFri Aug 13, 2010 8:36 pm

Am vazut si eu un video pe youtube . Ce norocoasa e Angelina bom
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptySat Aug 14, 2010 1:46 am

da Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Icon_cheers ce n-as da sa fiu in locul ei Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Sleep mai ales sa imi dea mie cadoul :]]
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyMon Aug 16, 2010 8:25 pm

LOL cat de tare...la inceput am crezut ca ii o farsa :O nu pot sa cred unde s-a ajuns.. sa vina angelina jolie special in Japonia sa-l vada pe Jun :O ai de capu meu ma bucur tare mult pentru el Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Herz dar totusi nee matsujun..engleza ta... trebuie restituita neaparat
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyTue Aug 17, 2010 12:47 am

da e tare ... Jun a ajuns tare popular Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  994850 peste tot si asta ma bucura
daca ar sti si engleza ar fi "The perfect king" iar referitor la ei 2 le sta bine unul langa altul Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  403878
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyWed Aug 18, 2010 3:24 am

lui Angelina si lui Jun? sa stii ca da.. adica imi place ca ea arata asa relaxed...si Jun asa chou doki doki ne :>
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyWed Aug 18, 2010 3:27 am

da ma mir ca Angelina e relaxata eu as tremura toata lol! asta daca nu as lesina Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  233627
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyWed Aug 18, 2010 3:35 am

mbine la ce super star e Angelina probabil ca nu mai tremura in fata nimanui..personal nu-mi plac filmele ei si nici daca lui Jun ii plac nu am voi uita la ele =]] adica e okay probabil e faimoasa dar ca actrita nu ma impresioneaza da Jun era asa dulce tot emotionat acolo doki doki shita Smile) kawaii
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyWed Aug 18, 2010 3:51 am

nici eu nu ma uit la filmele ei numai din intamplare cumva daca se uita mama si joaca si ea ...
fata de Jun caruia ii dau nota 10. ea abia daca ajunge la nota 6 :]] nu stie cum sa impresioneze publivul :]] Jun si in general japonezii fac niste filme de iti taie respiratia
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyWed Aug 18, 2010 4:55 am

iti taie respiratia zici..depinde la cine..la noi da..dar nu la toata lumea..nu toti suntem la fel si intrun fel accept asta..nu toti au fost impresionati de Jun sau Arashi dar cert este ca noi da si asta e cel mai important:)
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyWed Aug 18, 2010 5:24 am

da ... Jun and Arashi *rocks* Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  514725 nu ma intereseaza de restul conteaza doar parerea mea Smile)
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyWed Aug 18, 2010 4:58 pm

wow ..foarte egocentrist si narcisitst din partea ta sa zici asa ceva =]]] poi in sensu asta nu trebuie sa iti pese ce cred ceilalti despre tine Smile dar eu de exemplu is aproape ca si Ohno adica mai spre leader type... si mai ales acuma incep o noua ..nustiu cum sa zic o noua etapa si cum nu cunosc multa lume voi incerca sa conving mai multa lume ca totusi Asia is cool si Arashi si cine stie poate reusesc sa transform o clasa in arashi maniac :> no in fine asta o sa vad cu cine voi avea de lucru sa nu fie incuiati...
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyWed Aug 18, 2010 7:47 pm

ok ... bine imi retrag vorbele nu vreau sa fiu narcisista urasc cuvantul ala Smile)
ehh o sa fie cam greu ... eu nu am reusit sa ii conving nici macar ca japonia e cool ... se uitau ca la gunoi la mine .... si din cauza pasiunilor mele sunt adeseori respinsa >__< dar ma rog eu oricum nu renunt la ele flower indiferent de cat de criticata voi fi
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyFri Aug 20, 2010 1:51 am

majide? si am crezut ca a mei sunt incuiati... unii m-au inteles ,pe una dintre ele am transformat-o intr-o japan maniaco in totalitate, iar cu atii aveam discutii neincetate,in timp ce eu incercam sa le deschid noi orizonturi..ce bine e sa fi liber si sa-ti placa ce faci.. una dintre ele tot cu alea ei era..ca in viitor o sa detina compania familiei si ca va lucra la magazinul lor..apoi asta-i viitor? da in fine in niciun caz nu se uitau la mine ca un gunoi X3 una chiar ma ajutat mi-a dat curaj sa ma duc sa vorbesc cu o japoneza pe fata asa ca eu nu am avut probleme de genu'... nu te-au inteles chiar deloc?
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyFri Aug 20, 2010 2:41 am

pai nu stiu ce sa zic ... in generala am avut o colega care se mai uita la animeuri ... dar de anul asta de cand a inceput liceul ... au inceput si problemele ... adica ceilalti din alte clase cand au auzit ca imi place japonia si cand iam spus uneia ca primesc si cadou era ceva de genu wow ... lucky ... dar colegii mei de clasa parca sunt batuti in cap ... adica a te uita la animeuri e unu lucru de copii mici si restul ... pai daca e de copii mici atunci Marina care are 20 de ani si e si la facultate de ce se uita sau domnu Budinca.... care are 35 de ani ... el mai poate fi scuzat ca e japonez dar totusi .. animeurile sunt pentru toate vastele ... dar pe unii nu ii poti scoate din manelismul lor
Avea dreptate TeeChan cand spunea ac traim in bakanism si ca suntem un popor de baka ... bine nu toti
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyFri Aug 20, 2010 2:56 am

hehe cred ca suntem mai putin de jumate noi astia normali =]] poi ce sa spun tot ce pot spune si ce spun intotdeauna este "veti vedea voi cine va rade la urma" pentru ca am incredere si stiu ca eu..sau noi vom fi aceea care vom fi fericiti cu slujba/viata care o ducem si nu incuiatii astia care te asigur 100% ca nu vor ajunge nicaieri Twisted Evil si sa nu fac off prea mult mi-am gasit o poza cu Angelina..nu stiam ca are 2 copii japonezi infiati is asa kaawaiii I love you
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyTue Aug 24, 2010 10:37 pm

chiar wow tare k are 2 copii japonezi ... lol vreau si eu ceva japonez lol! dar nu copii =]]
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyWed Aug 25, 2010 2:21 am

probabill pe viitor si copii ar fi dragut :>
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyFri Aug 27, 2010 7:43 pm

da cand o sa ne stabilim si noi la casa noastra Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  609714
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptySun Aug 29, 2010 6:32 pm

off... sunam ca niste babe heii.. =]]
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptySun Aug 29, 2010 10:30 pm

chiar suntem ca babele Smile) si facem si off topic Rolling Eyes
ehh asta e :]]
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyWed Sep 08, 2010 7:47 pm

ca sa nu fie off topic =]] stii ca in alta emisiune shiyagare in topic dinasta de intlanire cu necunoscutu Ohno si Aiba so intalnit cu capitanul si cel mai bun jucator al nationalei de fotbal din Japonia =]] care o jucat la mondiale si la care Aiba . sa stiti ca in timp ce jucati mi-am pus fularul la gat ,mi-am luat popcorn si am fost singurul din familie care v-a urmarit =]] e unpic off dar e acelais corner deci Go Aibaka =]]
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyThu Sep 09, 2010 3:28 am

Mersi pentru ceea ce ai spus ^__^ m-a facut sa ma simt mai bine chiar daca doar o intamplare cu ei Ureshii yo ...
Sti de fiecare data cand devit emo =]] din cauza unuia dintre Jun-Sho-Nino apare Aiba si cand il vad ori zambesc ori rad deci chiar Go Aibaka desi nu merita baka =| Aiba e Aiba si e al nostru asa cum e
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  EmptyThu Sep 09, 2010 8:37 pm

bine hei monkey asta chiar nu trebuie sa te intereseze cat timp ai Arashi ne ? :> adica dai impresia ca te cam inchizi intradevar da noa am invatat sa nu ma mai depresionez din cauza celor din jur si caut solutii Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty
PostSubject: Re: Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie    Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie  Empty

Back to top Go down
 
Jun ii i-a interviu Angelinei Jolie
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: LA FAMILIA :: YABAI! YABAI! YABAI!-
Jump to: