Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ARASHI ROMANIA
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Gramatica
Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptyTue Dec 23, 2014 4:05 am by Yumi

» Shounen Club Premium [2009.03.29]
Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptyThu Mar 06, 2014 4:00 am by lilichan

» Arashic Forum
Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptyMon Feb 25, 2013 6:15 am by hika86

» Nelămuriri
Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptyTue Sep 11, 2012 4:52 am by Yumi

» Aniversarea forumului
Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptySun Aug 19, 2012 3:34 am by matsumoto

» Cereri de afiliere
Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptySun Aug 19, 2012 3:14 am by matsumoto

» Cereri forumuri
Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptySun Aug 19, 2012 3:12 am by matsumoto

» Schimbari de nick
Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptySun Aug 19, 2012 3:10 am by matsumoto

» Sugestii
Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptySun Aug 19, 2012 3:09 am by matsumoto

Top posters
matsumoto
Endless Sky - New Single  - Page 2 Vote_lcapEndless Sky - New Single  - Page 2 Voting_barEndless Sky - New Single  - Page 2 Vote_rcap 
Ohmiya SK
Endless Sky - New Single  - Page 2 Vote_lcapEndless Sky - New Single  - Page 2 Voting_barEndless Sky - New Single  - Page 2 Vote_rcap 
Mao Inoue
Endless Sky - New Single  - Page 2 Vote_lcapEndless Sky - New Single  - Page 2 Voting_barEndless Sky - New Single  - Page 2 Vote_rcap 
KeykoYume
Endless Sky - New Single  - Page 2 Vote_lcapEndless Sky - New Single  - Page 2 Voting_barEndless Sky - New Single  - Page 2 Vote_rcap 
Olimp_Tenshi
Endless Sky - New Single  - Page 2 Vote_lcapEndless Sky - New Single  - Page 2 Voting_barEndless Sky - New Single  - Page 2 Vote_rcap 
Moony
Endless Sky - New Single  - Page 2 Vote_lcapEndless Sky - New Single  - Page 2 Voting_barEndless Sky - New Single  - Page 2 Vote_rcap 
Saito Ryu
Endless Sky - New Single  - Page 2 Vote_lcapEndless Sky - New Single  - Page 2 Voting_barEndless Sky - New Single  - Page 2 Vote_rcap 
TeeChan
Endless Sky - New Single  - Page 2 Vote_lcapEndless Sky - New Single  - Page 2 Voting_barEndless Sky - New Single  - Page 2 Vote_rcap 
AbbeyXS
Endless Sky - New Single  - Page 2 Vote_lcapEndless Sky - New Single  - Page 2 Voting_barEndless Sky - New Single  - Page 2 Vote_rcap 
Stormy_Yume
Endless Sky - New Single  - Page 2 Vote_lcapEndless Sky - New Single  - Page 2 Voting_barEndless Sky - New Single  - Page 2 Vote_rcap 

 

 Endless Sky - New Single

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Endless Sky - New Single  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Endless Sky - New Single    Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptyWed Oct 20, 2010 1:07 am

neeeah asa nu mai e interesant XD si e okay..ti-am zis ca am vazut deci e frecventa greseala =]] da ce dur suna <3 Hentai Sora=]]
Back to top Go down
Stormy_Yume

Stormy_Yume


Posts : 42
Join date : 2010-07-30

Endless Sky - New Single  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Endless Sky - New Single    Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptyWed Oct 20, 2010 1:11 am

Laughing da stiu ... nu-i caracterizeaza deloc pe Arashi

Endless Sky - New Single  - Page 2 953260 ma bucur ca iti place matsumoto-chan
Back to top Go down
http://stormyyume.typepad.com/blog/, http://stormy-yume.livejour
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Endless Sky - New Single  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Endless Sky - New Single    Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptyWed Oct 20, 2010 10:13 pm

ehhh Ohmiya stie ce stie Laughing in legatura cu hentai
O ador ^^ monkey domo arigato
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Endless Sky - New Single  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Endless Sky - New Single    Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptyWed Oct 20, 2010 11:06 pm

da bineinteles stiu ce toata lumea stie XD ca lor le sta bine in toate ipostazele =]]
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Endless Sky - New Single  - Page 2 Empty
PostSubject: Hatenai Sora short pv   Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptyThu Oct 28, 2010 11:49 pm

hehehehe Smile)) minna a aparut o bucatica de pv Exclamation








l-am pus eu pe myspace sa pot sa ii iau codul ca de pe facebook nu il pot posta aici Embarassed sper sa va placa ... mie imi place <333
Back to top Go down
http://arashi-romania.weebly.com/
Ohmiya SK
Admin
Ohmiya SK


Posts : 1486
Join date : 2010-08-11
Age : 28
Location : Baia Mare

Endless Sky - New Single  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Endless Sky - New Single    Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptySat Oct 30, 2010 5:54 pm

omomomoomo Ohnoo O-O ce-i cu freza aia T_T pfffff dar oricum melodia e buna...se pare ca iar sunt in criza de idei pentru PV-uri dar whatever =]]
Back to top Go down
matsumoto
Admin
matsumoto


Posts : 2341
Join date : 2010-04-08
Age : 29

Endless Sky - New Single  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Endless Sky - New Single    Endless Sky - New Single  - Page 2 EmptySat Nov 06, 2010 6:17 pm